TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Pendik Pegasus Şubesi

Pendik Pegasus Şubesi siz değerli turistlerimize ve yolcularımıza farklı uçak firmasının fiyatları hakkında ve fiyat rekabetleri hakkında eş zamanlı bilgi sahibi olma, online olarak rezervasyon yaptırma mobil üzerinden rezervasyon yapma gibi kolaylıklar sunmaktadır. Bu hizmetlerle beraber Teknik destek ekibi ile günün her saati uçak bileti satın alırken yaşayacağınız sorunlar ortadan kalkar.

Uygun Uçak Bileti Bulmak

Uygun fiyata uçak bileti bulmak, artık zor değildir. Firmamız Pegasus hava yollarının uçuş kampanyalarından sizleri hemen haberdar edebilir. Kampanyayı takip etmek, bileti seçmek ve satın alma süreçlerinde uygun uçak bileti bulmanız sürecinde sizlere teknik destek ekibimiz yardımcı olabilir.

Alış veriş Güvenliği

Uçak bileti alırken kullanacağınız kredi kartlarınızın güvenliği en önemli unsurdur. Pendik Pegasus Şubesi siz değerli müşterilerine güvenli online uçak bileti alma garantisi veriyor.3D sistemi üzerinden size SMS şifre gönderilmesi esasına dayanan uçak bilet satışı çok daha güvenli bir sistemdir. Bilet satışının sağlanması sırasında cep telefonunuza kod gönderilerek onayınız alındıktan sonra ödeme tahsil edilir.

Mobil Uçak Bileti Almak

İnternet tüm hayatımızı kolaylaştırdı artık Web sitemiz üzerinden ister mobil uygulama üzerinden, en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Pendik Pegasus Şubesi Platformu üzerinden her an teknik destek alma şansınız var. Böylece uçak bileti alma işlemlerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Canlı Destek Hattı

Pendik Pegasus Şubesi Platformu üzerinden her an teknik destek alma şansınız var Sistem üzerinde canlı destek hattı ile ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Canlı destek hattı sizin aradığınız uçuş bilgilerini size iletebilir ve ödeme sürecinde karşılaştığınız zorluklarda size çözüm sağlayabilir.

26 Ekim 2018 348 okunma
Sadık Turizm

Sadık Turizm Sultanbeyli Uçak Bileti Satış Ofisi

BENZER YAZILAR

Sarıgazi Pegasus Şubesi

Sarıgazi Pega u kampanyalarına ürekli olarak göz atmanızı öneririz Çünkü bu kampanyalarda her bütçeye uygun fiyatlarda biletler var Me ela Pega u yeni başlattığı bir kampanyada 4...

Sancaktepe Pegasus Şubesi

Sancaktepe Pega u yurt içindeki uçuşlarda yeni bir rekabet ortamının oluşma ına imkan veren böylece ucuz hava yolu taşımacılık ektörünün gelişme ine yol açan Pega u hava...

Sultanbeyli Pegasus Şubesi

Sultanbeyli Pega u ülkemizde yolcuların en çok tercih ettiği, en güvenilir ulaşım araçlarından biri olan uçakla yolculuk yapmak i teyenler için, ürekli rekabet halinde olan uçak...

Hemen Ara 0216 496 28 43