TurkishEnglishGermany

Hakkımızda

Son yıllarda ülkemizde yaşanan gelişmeler ile birlikte, artık herkesin uçağa binme vakti geldi. Özellikle uygun bilet fırsatları ve sağlıklı havayolu şirketleri desteği ile birlikte, giderek gelişen bir yolcu potansiyeli ortaya çıkmış durumda. Herkesin uçakla yolculuk yapma hakkını biz koruyoruz ve uygun bilet fırsatları ile birlikte en iyi teklifleri size ulaştırıyoruz. Havalimanı bulunan bütün şehirlerle birlikte, hem yurtiçi hem de yurt dışı imkânlar ile birlikte çok avantajlı yolculuklar için size fırsat hazırlamaya devam ediyoruz. Sadık Turizm yılından beri uygun bilet noktasında güvenilir ve emniyetli bir firma olarak size her zaman gerekli desteği sağlamaya devam ediyoruz. Online hizmet fırsatı ile birlikte ucuz bilet avantajlarını bizim size sağladığımız imkânlar ile birlikte değerlendirebilirsiniz. Her nerede olursanız olun basit bir girişim ile birlikte en uygun tarifeli seferleri ve avantajlı fiyatları buradan bulabilirsiniz. Yurtiçi uçak bileti, yurtdışı uçak bileti ve aynı zamanda hem yurtiçi hem de yurtdışı tatil turları için size uygun hizmetlerimiz her zaman devam edecek

Misyonumuz

Kaliteli hizmet sunduğumuz müşterilerimiz, bundan sonraki süreçte kaliteli hizmet için bize yeni bir görev yüklüyor. Herkes için uygun ve cazip bilet fırsatı için gerekli araştırmaları yapmak temel görevlerimiz arasında bulunmaktadır. Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun aradığınız tarife seferleri ve uygun fiyatlar konusunda her zaman bizden gerekli desteği alabilirsiniz. Oldukça gelişmiş sisteme sahip olan firmamız, gerekli araştırmaları zamanında yapıyor ve pek çok farklı teklif ile birlikte en uygun bilet fırsatlarını sizin için oluşturuyor. Bundan sonraki süreçte yine size bu konuda destek sağlamaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Emniyetli ve güvenilir bir yolculuk sistemi olan hava yolculuğunu daha geniş kitlelere ulaştırmak için çabalarımız devam edecek. Özellikle de ucuz ve cazip bilet fırsatları ile birlikte emniyetli yolculuk konusunda, biz size gereken desteği her zaman vermeye devam ediyoruz. En uygun araştırma sonuçları ve en cazip bilet fırsatları ile birlikte bu sayfalar size her zaman gerekli desteği verecektir. Böylelikle emniyetli ve rahat bir yolculuk olan uçak yolculuğunun daha yaygın hale gelmesini desteklemeye devam edeceğiz.

29 Ekim 2018 333 okunma
Hemen Ara 0216 496 28 43