Gaziantep Şehir Rehberi

gaziantep şehir rehberi

Verimli toprakları, hava şartlarının tarıma elverişli olması yerleşim yeri olarak bölgenin merkezi durumunda olması, Gaziantep ilimizi sürekli gelişen, gün geçtikçe nüfusu artan bir şehir haline getirmiştir. Asırlar boyunca çeşitli medeniyetlerin yaşadığı ve halen birçok farklı kültürün bir arada bulunduğu bu güzel kentimizde bulunan tarihi mekanlar bir hayli fazladır. Tarihi mekanların yanı sıra bir birinden güzel yemekleri ile ülkemizin en geniş mutfaklarından birine sahiptir.  

Gezilip görülecek yerlerinden bazıları  Bey Mahallesi (Tarihi Gaziantep evleri), Ardıl Kanyonu, Antik Kent Dülük, yine Dülük’te bulunan antik mezarlıklar, Bakırcılar çarşısı, Mozaik müzesi Zeugma, Cam Eserler Müzesi Gorgo Medusa, Antep Kalesi, Botanik bahçeler, Açık Hava Müzesi Yesemek, Naip Hamamı Gaziantep’te gezilip görülmeye değer yerlerden birkaçıdır. Yeni yol çalışmaları ile birlikte kara ulaşımı eskisine nazaran daha rahat olmasına karşın en rahat ulaşım Gaziantep uçak bileti alarak ulaşım sağlamaktır. Gaziantep ilimize Ankara ve İstanbul’dan bilet alarak direk uçuş sağlayabilirsiniz. Uygun fiyata Gaziantep uçak biletleri almak için Sultanbeyli Sadık turizm ile irtibata geçip rahat ve kışı bir zamanda ulaşım sağlayabilirsiniz. Sadık Turizm ile iletişim kurarak tüm havayollarına ait uçak biletlerini en uygun fiyata alabilirsiniz.

Sultanbeyli uçak bileti satış ofisimize gelerek, telefon ile iletişime geçerek yada web sayfamızı kullanarak güvenle en uygun fiyata uçak bileti alabilirsiniz. Gaziantep Havalimanı olan Oğuzeli Havalimanı’na ulaştıktan sonra havaalanı servisleri, özel tur araçları ile yada havaalanı araç kiralama firmaları aracılığı ile araç kiralayarak gidebilirsiniz. Gezi planınız var ise listenizin il sırasına Gaziantep ilimizi yazarak güzel yemeklerini tadıp, gezilecek onca mekanı gezip güzel ve huzurlu bir tatil geçireceğinize emin olabilirsiniz. Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle. Tüm soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

gaziantep anadolujet uçak bileti
gaziantep ucuz uçak bileti
gaziantep uygun uçak bileti
istanbul gaziantep uçak bileti
sabiha gökçen gaziantep uçak bileti
sultanbeyli gaziantep uçak bileti
gaziantep uçak
gaziantep bilet
kurtköy gaziantep uçak bileti